+90 212 909 2023

HABERLER

Başkanın Mesajı

Sizi buraya alalım. Yuvanıza hoşgeldiniz.

Hepimizin bir hikâyesi var. Hayallerimizle hayatlarımızın arasını kapamak için verdiğimiz birbirinden coşkulu ve sürprizlere açık arayışlar... Benimki de bunlardan farklı değil aslında. İstanbul gibi dünyanın sekizinci harikasına harikulade yaşam alanları nasıl oluşturulabilir diye sordum kendime. Önce kendim, çocuklarım ve geleceğim için tabiatla uyumlu ve bir o kadar şehrin merkezine yakın, bir o kadar kadim yuva sıcaklığını hissettirecek evler inşa etmek istedim. Çünkü biliyordum ki, kral da olsa çoban da olsa yuvasında huzuru bulan insan dünyanın en mutlu insanıydı. Kendim ve ailem için bunu başardım. Artık bu harika deneyimi sizinle paylaşıyorum. Şimdi sizin için nasıl bir yaşam alanı seçeceğimize beraber karar verme zamanı.

1986 yılında, tam da Şehr-i Fatihân'ın metropol olma yolunda büyük bir sıçrayış kaydettiği yıllarda tanıştım ev işçiliğiyle. Buna bilerek inşaat demiyorum, çünkü inşa et ve at kurtul gibi bir mantık bu ruhu asla karşılamıyor. İskele planından titiz duvar işçiliğine, işlevsel oda planlamasından estetik iç dekorasyona kadar ince bir işçiliğin öyküsü bu. Size soğuk duvarlar değil, el emeği göz nuru yuvalar teklif ediyorum. Gelin, kendim için nasıl bir konut istiyorsam, daha iyisini sizin için yapalım.

Sizi yaşlandıracak değil, yaşatacak evinize buyurun.

Bizi Takipte Kalın!

Adres ve İletişim Bilgileri

  +90 212 909 2023

Güzelyurt Mah. Orhangazi Cad. Gülpark Yaşam Sitesi 3-Parsel A1-Blok Daire: 175 Haramidere İSTANBUL Satış Ofisi: +90 212 909 2023 +90 533 794 3069 iletisim@aynam.com.tr

Menü & Sayfalar

Kurumsal
Tarihçe
Başkanın Mesajı
Misyon ve Vizyon

Haberler

Kurumsal
Biten Projeler
Devam Eden Projeler
Gelecek Projeler

İletişim

İletişim

Tüm Hakları Saklıdır. ©2016 [aynam.com.tr]