+90 212 909 2023

MİSYON & VİZYON

 

MİSYONUMUZ

Nasıl ki her çığır açan keşif, kendi çevresinin bir ürünü ise, şirketler de kendilerini doğuran ortam koşullarına öylesine bağlıdır. Aynam İnşaat olarak yerleşim yerlerinin hızla geliştiği ve tabii bu aranda karmaşıklaştığı bir zaman diliminde doğduk. Varlığımızı birçok konut ve lokasyon tercihi arasında en iyisini seçmeye çalışan binlerce insanımıza borçluyuz. Çalışma gayemiz, bin bir emekle kazandığı sermayeyi huzurlu bir yuvaya veya akılcı bir yatırıma dönüştürmek isteyen siz değerli müşterilerimize en güzel hizmeti sunabilmektir. Gayrimenkul sektöründeki acımasız rekabetin farkındayız ve baş döndüren yeniliklerin insanımızı zaman zaman yanlış kararlara ittiğine şahit oluyoruz. Bunun için satış öncesi şeffaf ve dürüst bir pazarlama süreciyle olduğu kadar satış sonrası samimi destekle de size cazip konut hizmeti sunmanın gayretindeyiz. Bizim için reklam portföyünden çok daha önemlisi sizin memnuniyetiniz. Aynam İnşaat olarak tercihi ve statüsü ne olursa olsun, her bir müşterimizi en önemli iş ortağımız olarak görüyoruz. Çünkü gülümsettiğimiz her yüz, bizim için dünyanın en büyük ödülüdür.

 

VİZYONUMUZ

Bize geleceğe dair tasarımlarınız nedir diye sorduklarında tek şey söylüyoruz: Lüks konutları bir lüks olmaktan çıkarmak, herkesi hayalindeki yaşam alanlarına kavuşturmak... Aynam İnşaat'ın gelecek ufku, çevreci yaşamı teknolojik imkânlarla buluşturup ideal konut seçeneklerini İstanbul'umuzun her köşesine yaymakta gizli. Tabiat güzelliklerinin ve yer altı, yer üstü kaynaklarının Yüce Yaratıcı tarafından eşit ve cömertçe dağıtıldığı bir dünyada, neden iyi bir evde oturmak bazılarımıza mahsus olsun?! Marka kentimizin nefis manzarası, göz alıcı semtleri niye sadece bazı kesimlerin istifadesine açık olsun?! Tam bu noktada yerleşik kalıpları değiştirecek bir şehir kültürü ve mesken yerleşimi için çalışıyoruz. Binlerce müşterimiz ve ekip arkadaşımızla yürüdüğümüz yarınlarda, lüks konut artık bir lüks değil. Hem metropol hem doğa yaşamı, hem insan merkezli hem teknik donanımlı olmak bir hayal değil. Bizi bugün olduğu gibi gelecekte de sektörel saygınlığa taşıyacak olan ilham, işte bu engin ruhta gizli.

Bizi Takipte Kalın!

Adres ve İletişim Bilgileri

  +90 212 909 2023

Güzelyurt Mah. Orhangazi Cad. Gülpark Yaşam Sitesi 3-Parsel A1-Blok Daire: 175 Haramidere İSTANBUL Satış Ofisi: +90 212 909 2023 +90 533 794 3069 iletisim@aynam.com.tr

Menü & Sayfalar

Kurumsal
Tarihçe
Başkanın Mesajı
Misyon ve Vizyon

Haberler

Kurumsal
Biten Projeler
Devam Eden Projeler
Gelecek Projeler

İletişim

İletişim

Tüm Hakları Saklıdır. ©2016 [aynam.com.tr]